KURUMSAL

Trend Büyük Mağazacılık SAN.TİC. A.Ş. 2016'da 'BIGGTREND' tabelasıyla Kayseri'de açılan mağazasıyla faaliyetlerine başlayan BIGGTREND, alışveriş dünyasını yeniliklerle tanıştırarak, sürekli büyümesini sürdürdü. Biggtrend bugün çok markalı mağazaları ile Türkiye'nin 7 ilinde 9 mağazası ile hizmet veriyor. BIGGTREND, müşterilerine kadın, erkek, genç aktif spor giyimden aksesuara, farklı kategorideki pek çok yerli ve yabancı marka ürünü bir arada sunuyor. BIGGTREND Mağazaları, tüm lifestyle kategorilerinde müşterilerine doğru sezon, marka birliktelikleri, görsel sunum, servis ve mükemmel alışveriş düzeni ile yüksek kaliteli milyonlarca ürün sunarak müşterilerinin keyifli alışveriş deneyimi yaşamaları için hizmet veriyor.

2017’de 'Türkiye'nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş markası olma' vizyonuyla kapsamlı bir büyüme sürecini başlatan BIGGTREND, ürün ve marka çeşitliliğinden müşteri deneyimine, tedarik süreçlerinden satış kanallarına kadar birçok yeniliği hayata geçiriyor.

BİR BAKIŞTA TREND BÜYÜK MAĞAZACILIK

Trend Büyük Mağazacılık SAN. TİC: A.Ş. ("BIGGTREND") Türkiye'de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Toğlukdemir Grup'un bir üyesi olarak 2016 yılında faaliyete başladı. İlk BIGGTREND Mağazası, Meysu AVM / Kayseri'de açıldı.
Ardından Kayseri İpeksaray AVM'de bir mağaza açıldı. Bu dönemde Biggtrend Mağazaları çok markalı indirim mağazası olarak çalıştı ve kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlarla müşterilerine sundu.

2017 yılı ile birlikte Biggtrend Mağazaları hizmet verdiği müşteri kitlesini büyük mağazacılık anlayışına uygun yeniliklerle karşılamaya başladı.

2017 yılı yeni bir büyüme hamlesine sahne oldu. Bir yıl içinde Biz Cevahir Haliç AVM-İstanbul, Nissara AVM-Nevşehir ve Podium AVM-Kırıkkale Mağazaları açıldı. Bu büyük adım, Biggtrend mağazacılık anlayışını müşterinin bulunduğu her noktaya taşıyan yeni bir yaklaşımı hayata geçirdi.
 
Kısaca Trend Büyük Mağazacılık

2017 yıl sonu itibarıyla Türkiye'nin 7 ilinde 9 mağazası ile 3.200 m² satış alanına ulaşan Trend Büyük Mağazacılık, yılsonu itibariyle yaklaşık 85 çalışanı ile yaklaşık 600 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırladı.